dinamik
 
dinamik
Dinamik Yalıtım A.Ş kurumsallaşıyor.
Yalıtım ve Ambalaj sektöründe gün geçtikçe adından daha sık bahsedilen Dinamik Isı, artan müşteri sayısı ve buna bağlı olarak büyüme gösteren üretim ve tedarik kapasitesi, daha komplike iş süreçlerini beraberinde getiriyor.  Bu süreçleri yönetebilmek ve müşterilerine daha az maliyetli kaliteli ürünler ve zamanında teslimatlar gerçekleştirmek isteyen firmamız yaklaşık olarak bir senedir özenle üzerinde çalıştığı kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemine geçiş döneminin sonuna yaklaşmış durumda.

Detaylı bilgi için tıklayın.

PV panellerle Elektrik Üretim Projemiz,yıl sonuna tamamlanmış olacak.
Bu sene başında Yenilenebilir Enerji konusunda  IZKA’nın düzenlediği ve uygun proje sunan  firmaları desteklediği Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Mali Destek Programı kapsamında projemiz onaylanmış bulunmaktadır.Bu bağlamda Tire Organize Sanayi Bölgesinde kurulu fabrikamızın çatısına güneş enerjisinden yılda 700.000 kW /saat elektrik üretecek olan fotovoltaik paneller tesis edilecek ve fabrikamızın elektrik enerjisi ihtiyacının yaklaşık %40’ı güneş ışınlarından elde edilecektir.


Detaylı bilgi için tıklayın.

Firmamız GÜRELİ Bağımsız Denetim Şirketi tarafından denetleniyor.
YENİ TÜRK TİCARET KANUNU'nun yürürlüğe girmesi ile firmamız uyum çalışmalarına hızla başlamıştır. İlk olarak; 12/08/2012 tarihinde firmamız Nevi değişikliği yaparak LTD.ŞTİ iken A.Ş dönüşmüştür. Kanunların, yönetmeliklerin,standartların işletmelere dayattığı bir zorunluluk olmamasına rağmen , Firmamız şeffaf ,açık ve anlaşılır bir firma olmak ve  kurumsallaşma yönünde emin adımlarla yürümek için tüm mali tabloları yeni TTK ve SPK kanunları hükümleri ve UFRS ye göre GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZ. A.Ş. tarafından bağımsız denetime tabi tutulmuştur.

Detaylı bilgi için tıklayın.

2013 yılı fiyat listemiz büyük bir beğeni ile karşılandı.
2013 yılı fiyat listemiz büyük bir beğeni ile karşılandı. 2013-1 Fiyat Listemiz yayınlanıp, müşterilerimize ulaştırıldı. Ürün görsellerinin ve teknik bilgilerin bulunduğu liste, teklif mühendislerinin adeta başucu başvuru kaynağı durumunda.

Detaylı bilgi için tıklayın

Avrasya Bölgesi’nin en iddialı iki büyük fuarı ziyaretçileriyle buluşuyor.
Sektörlerinin Bölgesindeki en büyük fuarları olan “Avrasya Ambalaj Teknolojileri Fuarı” ve “İntermob  Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Fuarı”  kapılarını ziyaretçilerine açıyor.  Her iki fuarda da katılımcı olarak yerini alacak olan Dinamik Isı Yalıtım A.Ş.  ambalaj ve mobilya sektöründe kullanılan ürünlerini sergileyecek.

Detaylı bilgi için tıklayın.

DynaProfil Ambalaj Ürünlerimiz , Türk Sanayi ürünlerini güvenle dünya pazarlarına ulaştırıyor.

Ürünleriniz için güvenli, ekonomik ve ürünü ön plana çıkaran ambalajlama çözümleri üretiyoruz.   Çözümlerimiz, ürünlerinizi korumakla beraber ürünlerinizin değerini ve prestijinizi dünya pazarlarında arttırmaktadır.


Detaylı bilgi için tıklayın.

Vana ceketi üretimi son hızla devam ediyor.
10 yıldır pazara sunduğumuz  Dyna Jacket ürünlerimiz, gelen talepler ve artan siparişler nedeni ile Tire Organize Sanayi bölgesindeki fabrikalarımıza taşınarak ISO 9000 ve ISO 14001 Kalite ve Çevre Yönetim sistemlerine sahip tesislerimizde üretilmeye başlanmıştır.  Artan kapasite artışı ile birlikte, firmamız FİZİBİLİTE ve CEKET MONTAJLARINI da ücretsiz olarak yapmaya başlamıştır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Ürünlerimiz İRLANDA pazarında dağıtılmaya başlandı.
Endüstriyel yapı,  mobilya, elektronik v.s. gibi bir çok sektörün ihtiyacı olan teknik köpük ve ambalaj ürünlerini müşteri isteği ve ürün gerekliliklerine göre tasarlayan Dinamik, ihracatta da atılımlarına devam ediyor. İhracatta gelişmek için öncelikle dağıtıcı bayilere ve büyük teknik marketlere yönelen firmamız ürünlerini İrlanda’ya kadar ulaştırıyor. İrlanda pazarındaki büyük bir dağıtıcı market ile anlaşan Dinamik, oradaki tüketicilere başta polietilen grubu olmak üzere geniş bir yelpazede ürün sunabilecek olmanın gurunu yaşıyor.
 
İzmir'in önde gelen projeleri markalarımızı tercih ediyor.

Akustik, Yangın, Ses ve Isı yalıtımı konusunda kalitesiyle önde gelen ürünlerimiz; İzmir’de halen devam etmekte olan Folkart, Soyak Siesta, Gaziemir Belediyesi, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Kampüs Alanı, Aliağa Tüpraş Fan Odaları; Yaşar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, 9 Eylül Üniversitesi AR-GE Binası, Şen Plaza gibi önemli projelerde tercih edilmektedir.


 
 
İş Sağlığı Güvenliği.

Yeni yayınlanmış olan 6331 sayılı ISG (İş Sağlığı Güvenliği) Kanunu ve ilgili  Yönetmeliklere uygun olarak fabrikamız, dış depolarımız ve merkez ofisimizde Risk Analizi yapılmış olup tüm çalışanlarımızın katılımıyla ISG Temel eğitimleri gerçekleştirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Temmuz-Ağustos 2013 aylarında, Dynafoam Board ürünlerimizin tercih edildiği bazı projeler..
DYNAFOAM BOARD ürünlerimizle gerçekleşen projelerden bazıları;

- Kınıklı Orta Okulu (Denizli)

- Müftü Ahmet Hulusi Orta Okulu (Denizli)

- Afyon Sosyal Bilimler Lisesi

Detaylı bilgi için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Acı Kaybımız..

Fabrikamız üretim bölümü çalışanlarından Abdi Kirazlar’ ın babası 14.08.2013 tarihinde geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.

Merhuma Allah’tan rahmet,çalışma arkadaşımız ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

DİNAMİK ISI MAKİNA  YALITIM MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Merkez: 1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir 35110 İZMİR/TÜRKİYE 

Tel:+ 90 232 449 12 50  Fax:+90 232 449 01 34

İstanbul Ofis : Atatürk cad. Eflatun sok. No:2 Y.Dudullu 34776 Ümraniye/İSTANBUL.

Tel:+ 90 216 364 63 68 Fax:+90 216 364 63 69

dinamik  
dinamik
dinamik   dinamik