dinamik
 
 
dinamik
Üretim Kapasitemiz Artıyor
 Ağustos Ayında ana üretim hattımıza Ø120 mm vida çapına haiz, 1 adet PE Ekstruder Hattı   , Laminasyon Bölümüne 1 er adet Film Laminasyon , Alev Laminasyon , Plaka ve torba Kesme Makinası ve Geri Dönüşüm Bölümüne de 1 adet Recycling Makinası eklenerek Makine Parkımızın Genişlemesi sağlanmış olup %33 kapasite artışı sağlanarak Polietilen Köpük üretim kapasitemizi arttırmış  bulunmaktayız.


Detaylı bilgi için tıklayın.

XPS Üretim Tesisimiz Faaliyete hazırlanıyor
Daha önceki bültenimizde haber vermiş olduğumuz gibi yangın geçiren XPS üretim tesisimizde faaliyetlerimiz son hızla devam etmektedir. O tarihte XPS fabrikamızın inşaatına başlamış olduğumuzu haber vermiştik, şimdi ise inşaatımız tamamlanmış, sprinkerli yangın tesisatı kurulmuş, makinalar yerleştirilmiş durumdadır.

Çok yakında deneme üretimine başlamış olacağız.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Avrasya Ambalaj ve İntermob Mobilya Fuarları
Sektörlerinin Bölgesindeki en büyük fuarları olan, Avrasya Ambalaj ve Endüstrisi Fuarı ve İntermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Fuarlarında misafirlerimizle bir araya geldik.

18 - 21 Eylül 2014 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 20.kez kapılarını açan Avrasya Ambalaj fuarında ve 27 Eylül – 1 Ekim 2014 tarihlerinde ise yine Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 17.si düzenlenen İntermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Fuarında ziyaretçilerimizle buluştuk.

 

Detaylı bilgi için tıklayın.

Duyuru
16 Aralık 2010 tarihinde 27787 no’lu Resmi Gazete’de yayımlanan  “Yapı Müteahhitlerinin Kayıtları ile Şantiye Şefleri ve Yetki Belgeli Ustalar Hakkında Yönetmelik” gereğince ve 3194 sayılı İmar Kanunu’nun  ilgili maddesi uyarınca, 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren, inşaat ve tesisat işlerinde çalışacak ustaların yetki belgesi sahibi olmaları zorunlu hale gelmiştir. Bu kapsamda inşaat ve tesisat işlerinde çalıştırılacak ustalardan (MYK) Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip olması koşulu aranmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Satış Eğitimi

KOBİ OKULU eğitim programı kapsamında, Türkiye Kalite Derneği (KALDER) İzmir Şubesi ile yapılan işbirliği neticesinde planlanan “SATIŞ” konulu eğitim 20.09.2014 – 18.10.2014 tarihleri arasında, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ‘ nda gerçekleşmiştir. Dinamik Isı çalışanlarından; Berkay Ömür, Bilal Kip, Aslı Akdaş ve Zehra Yavuz arkadaşlarımız eğitime katılmış olup, Pazarlama, Pazarlamada Farklılaşma, Gerilla Taktikleri Satış, Satış Tüyoları Müşteri Odaklılık Müşteri Ziyareti Sırasında İletişim, Beden Dili ve Role Play konularında eğitimlerini tamamlamışlardır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Ürünlerimiz Uluslar Arası Standartlara Uygunluğunu Kanıtlamıştır
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2013 yılı içerisinde“Yapı Malzemeleri Yönetmeliği” yayınlanmıştır. Avrupa komisyonu tarafından yayınlanan tüzüğe paralel olarak yayınlanan yönetmelik, yapı işlerinde kullanılacak malzemelerin, çevre, güvenlik ve verimlilik açısından temel gerekliliklerinin belirlenmesi ve sağlanmasını amaçlamaktadır. Ağustos ayı içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın firmamızda düzenlediği denetim sonucu gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar onaydan geçmiştir. Dinamik Isı, “polietilen köpüğü” ve “elastomerik kauçuk köpüğü” ürünleri ile ilgili çalışmalarını tamamlamış ve ürünlerinin uluslar arası standartlara uygun olduğunu kanıtlamıştır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Dış Denetim Tarihleri Yaklaşıyor
Bilindiği üzere uluslar arası geçerli akreditasyon kuralları gereği alındığı tarihin üzerinden 3 yıl geçmiş belgeler geçerliliğini yitirmektedir ve firmaların belgelerine tekrar sahip olmaları için yeniden denetime girmeleri gerekmektedir. Firmamızın yakın bir zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerinin sürelerinin dolacak olması nedeniyle yeniden denetime girmesi planlanmaktadır. Bu nedenle OHSAS 18001 altyapı çalışmalarını devam ettiren firmamız ISO 9001 ve ISO 14001 ile ilgili kontrollerini de gerçekleştirmektedir.   

Detaylı bilgi için tıklayın.

 
Birazda Eğlenelim
Satış Pazarlama Müdürümüz Sn. Göksel Gürpınar’ın kızı Bensu Gürpınar’ında içinde bulunduğu, Arman Esen Dans Akademi 3. Sanat Şöleni kapsamında, I Frank Baum’un eseri Oz Büyücüsü’ nün teneke adam karakteri için Alüminyum Folyo Kaplı Polietilen Şilte ürünümüz kullanıldı. 14.06.2014 Tarihinde gösterimi yapılan şenlikte çocuklarımızın mutluluklarına ortak olarak keyifli bir oyun izledik. Dinamik ailesi olarak çocuklarımızın eğitim ve gelişim süreçlerinde onlara yardımcı olmanın mutluluğuyla birlikte hayatları boyunca başarılarının devamını dileriz.

 

 
Mutlu yıllar
Dinamik Ailesi olarak, geçtiğimiz aylarda merkez ofisimizde ve fabrikalarımızda çalışan arkadaşlarımızın, Doğum Günlerini Kutluyor, nice sağlıklı, mutlu, huzur dolu yıllar diliyoruz.


Detaylı bilgi için tıklayın.

 
Acımız
Fabrikamız vardiya amiri Ali Kazar’ın babası 30.09.2014 tarihinde vefat etmiştir.

 Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 

 

DİNAMİK ISI MAKİNA  YALITIM MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Merkez: 1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir 35110 İZMİR/TÜRKİYE 

Tel:+ 90 232 449 12 50  Fax:+90 232 449 01 34

dinamik  
dinamik
dinamik   dinamik