dinamik
 
dinamik
Ürünlerimiz Birçok Proje'de Tercih Ediliyor
Ürünlerimiz; yüksek performans, kalite ve uygun fiyat avantajları ile birçok projede kullanılıp uygulamacıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Climaflex Polietilen Köpüğü, Dynaflex Rubber Kauçuk Köpüğü, Dynaprofil Ambalaj Köpüğü başta olmak üzere tesisimizde üretilen ürünler haricinde Taşyünü, Camyünü, Fan, Flexible gibi satış yaptığımız ürünlerimizde birçok projede tercih ediliyor.Ürünlerimizin yer aldığı bazı projeler;

-İYTE YÜKSEK TEKNOJOLİ ÜNİVERSİTESİ-URLA İZMİR

-NEAR GREEN HOTEL-MARMARİS


Detaylı bilgi için tıklayın.

Yangın Felaketinin Yaralarını Süratle Sarıyoruz
23 Kasım 2013 tarihinde geçirdiğimiz talihsiz yangın felaketi hiç şüphe yoktur ki biz Dinamik Isı çalışanlarını, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi derinden sarsmıştır. Ancak bu trajik olayın hemen ardından, hızla tekrar ayağa kalkmak ve XPS yalıtım levha üretimini bıraktığımız yerden devam ettirmek için birbirimize kenetlendik ve çalışmalarımızı aralıksız devam ettirdik. Yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından Yangında büyük hasar görmüş olan makine aksamının büyük çoğunluğunu yenilenmesini tamamlamış, fabrika binasının yeniden inşaatına başlamış bulunuyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Denetimi Başarıyla Sonuçlandı

07 Mart 2014 tarihinde Tire Organize Sanayi bölgesinde kurulmuş olan tesislerimizde gerçekleşen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Programlı denetiminde tesislerimiz yetkili denetim ekibi tarafından etraflıca teftiş edilmiş firmamızın çevreye olan hassasiyeti bir kez daha sınanmıştır. Tesislerimizin Çevre Yönetim Sistem Belgesi ISO 14001:2004 belgesine haiz olmasının yanında , yasal mevzuatta yer alan çevreyi korumaya yönelik almış olduğu tüm önlemler sayesinde sürdürülebilir koruma ve çevresel etkilerin azaltılması amacıyla yaptığımız faaliyetlerimiz yerinde incelenmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İhracat Atılımlarımız Devam Ediyor
Endüstriyel yapı,  mobilya, elektronik v.s. gibi bir çok sektörün ihtiyacı olan teknik köpük ve ambalaj ürünlerini müşteri isteği ve ürün gerekliliklerine göre tasarlayan Dinamik, ihracatta da atılımlarına devam ediyor. İhracatta gelişmek için öncelikle dağıtıcı bayilere ve büyük teknik marketlere yönelen firmamız Polietilen boru ürünleri dağıtımı için Amman/Ürdün'de bir yapı market ile anlaşma sağlayan dinamik,pazarda kalıcı olmayı hedefliyor.Dinamik, müşterilerinden ve ürün gamından aldığı güçle ihracat atılımlarına devam ediyor.
 
ISK-SODEX İstanbul Fuar'ı

7-10 Mayıs tarihleri arasında  İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen ISK SODEX İstanbul -2014 fuarında, misafirlerimiz ile bir araya gelerek tesisat yalıtımına yönelik yeni ürünlerimizi sergiledik. Misafirlerimiz ile sektöre yönelik hoş sohbetler gerçekleştirip yeni müşterilerimiz ile tanışma fırsatı bulduğumuz bu organizasyonda firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 
Ürünlerimizde CE Belgesi

“CLİMAFLEX” Polietilen ve “DYNAFLEX RUBBER” Kauçuk köpüğü ürünlerimizde “CE” Belgelendirme çalışmaları devam etmektedir. 10.Temmuz.2013 tarihinde “Yapı Malzemeleri Yönetmeliği” Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, Avrupa Komisyonu’nun ilgili tüzüğüne paralel olarak yayınlanmıştır. Yeni yönetmelik ile birlikte yapı işleri için belirlenmiş temel gerekliliklerin sağlanması ve yapı malzemelerinin standartlarca belirlenmiş teknik karakteristiklerine uygun üretilmesi ve kullanımını sağlamak amacı ile metotlar geliştirilmiştir.


Detaylı bilgi için tıklayın.

Firmamız GÜRELİ Bağımsız Denetim Şirketi tarafından denetleniyor
YENİ TÜRK TİCARET KANUNU'nun yürürlüğe girmesi ile firmamız uyum çalışmalarına hızla başlamıştır. İlk olarak; 12/08/2012 tarihinde firmamız Nevi değişikliği yaparak LTD.ŞTİ iken A.Ş dönüşmüştür. Kanunların, yönetmeliklerin,standartların işletmelere dayattığı bir zorunluluk olmamasına rağmen , Firmamız şeffaf ,açık ve anlaşılır bir firma olmak ve  kurumsallaşma yönünde emin adımlarla yürümek için tüm mali tabloları yeni TTK ve SPK kanunları hükümleri ve UFRS ye göre GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZ. A.Ş. tarafından bağımsız denetime tabi tutulmuştur..

Detaylı bilgi için tıklayın.

 
OHSAS 18001 Sertifikası İçin Geri Sayım Başladı

Başlıca hedeflerinden biri Uluslararası bir firma kimliği kazanmak olan Dinamik Isı ailesi ISO 9001 ve ISO 14001 ‘den sonra OHSAS 18001 Belgesini de bünyesine kazandırmaya hazır hale gelmiştir. Hedefini uluslararası ölçekte yüksek tutan firmamız kaliteyi sadece ürün bazında değil, gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde sağlamaya çalışmaktadır. Bu faaliyetlerde kaliteyi yakalamak için tüm Dinamik Isı çalışanlarının çalışma koşullarının da belirli bir seviyeye ulaşmış olması büyük önem taşımaktadır. OHSAS 18001 sertifikası için gerekli olan tüm konular sağlanmış ve sağlanmaya devam edilmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayın.

Genel Sağlık Taraması
İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerini düzenlemek amacıyla getirilen İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamının ötesinde tüm çalışanlarımızı kapsayan genel bir sağlık taraması 10.02.2014 Pazartesi Günü Aydın Tıp Merkezi tarafından Fabrika ve Merkez bünyemizde gerçekleştirilmiştir.Sağlık taraması kapsamında Saf ses odyogramı, Akciğer solunum fonksiyon testi ve göz  muayenesi gibi testler tüm personelimize uygulanmıştır.   .

Detaylı bilgi için tıklayın.

Geleneksel Bahar Pikniğimiz

Dinamik Ailesi her yıl geleneksel olarak düzenlenen bahar pikniğinde bir araya geldi.

Bu yıl 31 Mayıs - 1 Haziran tarihlerinde Ödemiş Gölçük'te gerçekleştirilen bu güne kadar ki en kapsamlı organizasyona, Aileleriyle katılan Dinamik çalışanları; gün boyu çeşitli aktivitelerde bulunup eğlendiler, yoğun iş temposundan birazda olsa uzaklaşıp stres ve yorgunluklarını attılar.

 

 
Genç Misafirlerimizi Fabrikamızda Ağırladık
25 Haziran 2014 tarihinde İzmir Essiad Derneği tarafından organize edilen ve Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden oluşan geleceğin genç mühendisleri Tire’de bulunan  fabrikamızı ziyaret etmişlerdir. Kendilerine, son yıllarda gittikçe artan bir öneme sahip olan enerjiyi verimli kullanma ve bu kapsamda yalıtımın önemi  konusunda ayrıca fabrikamızın işleyişi ve ürünlerimiz hakkında brifing verilmiştir.

 

Detaylı bilgi için tıklayın. 

 
Mutluluğumuz
Şirketimiz çalışanlarından; fabrika laminasyon şefi, Ercan Uzgur 08.06.2014 tarihinde, satış departmanımızdan Burak Şanlıyigit 17.06.2014 tarihinde ve sekreter arkadaşımız Aysun Mayalı 20.06.2014 tarihinde evlenerek dünya evine girmişlerdir. Kendilerinin mutluluklarına ortak oluyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz

 

 
Aile'miz Büyüyor
Showroom sorumlusu/ürün satış yöneticisi Fuat Algüvercin’in kızı Zeynep ve Fabrika üretim elemanı Engin Kartal’ın kızı irem dünyaya gözlerini açmıştır. Bebeklerimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz
 
 
Acımız

Başta, Soma' da meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı dileriz.          

Satış departmanımızdan Burak Şanlıyiğit arkadaşımızın ise anneannesi Türkan Çarık hanım 16.03.2014 tarihinde vefat etmiştir. Merhume’ye Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

 
Geçmiş Olsun
Fabrikamız üretim bölümünde çalışmakta olan Ahmet Bolpaçanın 23.01.2014 tarihinde talihsiz bir kaza sonucunda sağ el baş parmağı kopmuş, kaldırıldığı hastanede başarılı bir ameliyat sonucunda yerine dikilmiştir.  Satış departmanımızdan makine mühendisi Berkay Ömür arkadaşımız beyninde sıvı birikimi sebebiyle 14.02.2014 tarihinde ameliyat olmuştur. Arkadaşlarımızın ameliyatları başarılı geçmiş ve sağlıklarına kavuşmuşlardır. Dinamik ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
 
 
 

DİNAMİK ISI MAKİNA  YALITIM MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Merkez: 1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir 35110 İZMİR/TÜRKİYE 

Tel:+ 90 232 449 12 50  Fax:+90 232 449 01 34

İstanbul Ofis : Atatürk cad. Eflatun sok. No:2 Y.Dudullu 34776 Ümraniye/İSTANBUL.

Tel:+ 90 216 364 63 68 Fax:+90 216 364 63 69

dinamik  
dinamik
dinamik   dinamik