dinamik
 
 
 
dinamik
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. METİN AKDAŞ TOBB Sanayi Konseyi Üyeliğine Seçildi.
Geçtiğimiz mayıs ayında yapılan Sanayi ve Ticaret Odaları Seçimleri sonrası 51. İklimlendirme Sanayi Meslek Grubundan, Ege Bölgesi Sanayi Odası Meslek Komitesi Üyeliğine , Meclis Üyeliğe ve TOBB Delegeliğe seçilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. METİN AKDAŞ,  Ağustos ayı içinde; Türk özel sektörünün en üst düzeydeki yasal temsilcisi ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 69. Genel Kurulu’nda yapılan seçimler neticesinde 30 kişilik TOBB Sanayi Konseyine seçilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Fabrikamıza Anlamlı Ziyaret.
02 Eylül 2013 tarihinde Tire SGK Müdiresi Meltem DİLEKCAN fabrikamızı ziyaret gelip Yönetim Kurulu Başkanımız Metin AKDAŞ ile tanışmış, şirketimizin tanıtım sunumlarını izlemiş ve fabrikamızın üretim süreçleriyle ilgili Fabrika müdürümüz Recep ETİ’ den bilgi almıştır. Aynı zamanda üretim sahasını   gezerek, yapılan yenilikleri, iş süreçlerindeki iyileştirme çalışmalarını görmüş, çalışanlarımızın bazıları ile sohbet etmiştir. Kendisinin ifade ettiği üzere Dinamik Isı , çalışanlarıyla bir bütün olmayı başarmış,onların mutlu, huzurlu, adeta bir aile ortamında, ancak disiplini de elden bırakmadan, kaliteyi ve insan sağlığını ön planda tutarak  çalışmalarına şahit olmuştur.


Detaylı bilgi için tıklayın

İZODER Üyeliğinde 20. Yıl
Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) 20. yılını, 24 Ekim 2013 tarihinde Marriott Hotel Asia’da üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği bir gece ile kutladı.Gecede; İZODER’in kuruluşundan günümüze sektörün gelişimi için bir çok önemli projeye imza attığı vurgulanıp, yalıtım bilincini yaygınlaştırmak için yapılan kampanyalar, Enerji Kimlik Belgesi yazılımı BEP-TR’nin hazırlanması, Türkiye'nin en geniş kapsamlı Akredite Yalıtım Laboratuarı TEBAR A.Ş. ve doğru uygulamaların yayınlaşması için hayata geçirilen TEBAR Personel Belgelendirme Merkezi, Yalıtım Zirveleri, Avrupa Birliği Projeleri, kurumsallaşma ve kalite çalışmaları, eğitimler ve yayınlar gibi İZODER’ in gelişiminde önemli kilometre taşlarını içeren bir sinevizyon film gösterimi yapıldı.

Detaylı bilgi için tıklayın

"Ubuntu" Beğeni İle Karşılanıyor.
lk kez ağustos ayında yayınladığımız ve iki aylık periyotlarla yayınlayacağımız; Kurumsallaşma yolunda yaptıklarımızı,yeni yatırımlarımızı,haberlerimizi, mutluluklarımızı,sevinçlerimizi ve acılarımızı sizlerle paylaşacağımız “UBUNTU” isimli e-bülten dergimiz beğeni ile karşılandı.

Detaylı bilgi için tıklayın

Geçtiğimiz Aylarda Üç Adet Fuar'a Katıldık
12-15 Eylül tarihleri arasında Avrasya Ambalaj Fuar’ı ile sizlerle buluşan Dinamik, 3-6 Ekim tarihlerinde Yapı Fuar’ı İzmir ve 5-9 Ekim tarihlerinde ise İntermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Fuar’ında ; Polietilen köpüğü, Kauçuk köpüğü ve Eva-Epdm-Neopren köpüğü gibi Ambalaj ve Sızdırmazlık Ürünlerimiz, yapılarda ısı,ses ve yangın yalıtımındaki ürünler ile mobilya sektöründe kullanılan ürünlerimiz sergilendi.


Detaylı bilgi için tıklayın

Kosgeb Kurumsallaşma Projemiz Tamamlandı

Firmamızın KOSGEB ile birlikte yürüttüğü KOBİ Proje Destek Programı Ekim ayında yapılan kapanış sunumu ile son buldu. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Sisteminin firmaya uyarlanması ve sistemin katkıları ile ilgili KOSGEB Değerlendirme Kuruluna Projenin sunumunu gerçekleştiren firmamız böylelikle projeyi başarıyla tamamlamış oldu


Detaylı bilgi için tıklayın

DKM İnşaat 10. Yılını Kutladı
Sismik ve titreşim kontrolü ile ses yalıtımı konusunda çözüm ortağımız olan DKM İnşaat 10. Yılını kutladı.Boğazın eşsiz güzelliğiyle taçlandırılan geceye sektörün önde gelen inşaat ve mekanik taahhüt firmaları katılırken firmamızdan da geniş katılım oldu.
.

Detaylı bilgi için tıklayın

TTL Tütün'de Vana ve Armatür Isı Yalıtımlarında Dyna Jacket'i Tercih Etti
Dinamik Isı olarak kendi tesisimizde üretmeye başladığımız Vana Ceketleri’nin üretimine son hızla devam etmekteyiz. Yeni yılda da hedeflerimizi de  bu yönde arttırmayı planlamış  olup son olarak Türkiye’nin önde gelen Tütün firmalarından olan TTL Tütün’ün Kazan Dairesi ve Üretimlerinde kullanılan buhar hattı vanalarının yalıtımı için Dinamik Isı Ürünü olan Dyna-Jacket  ısı yalıtım ceketleri tercih edilmiştir.

.

Detaylı bilgi için tıklayın

Dynaflex Rubber Ürünlerimizin Kullanıldığı bazı Projeler

Dynaflex Rubber markalı Elastomerik Kauçuk Köpüğü ürünlerimiz, üstün performansı ile birçok projede tercih edilmektedir. Geçtiğimiz aylar içinde ürünlerimizin kullanıldığı tesislerden örnekler;

Toki Konutları / Kaynarca

Viessmann Kombi Fabrikası / Manisa

Sıtkı Kocaman Üniversitesi / Muğla

Detaylı bilgi için tıklayın

 
Dynafom Board Ürünlerimizin Kullanıldığı bazı Projeler

Dynafoam Board XPS Isı Yalıtım ürünlerimiz, gösterdiği yüksek performans sayesinde kullanıcı ve uygulamacıların öncelikli tercihi oluyor. Bir çok projede kullanılan Dynafoam Board  XPS ısı Yalıtım ürünleri geçtiğimiz aylarda aşağıdaki projelerde de tercih edilerek kullanıcısı için enerji tasarrufu üretmeye ve kazandırmaya devam ediyor;

Lösev Lösemili Çocuklar Kenti Şantiyesi / Ankara

Uşak Üniversitesi 1 Eylül Kampüsü / Uşak

Detaylı bilgi için tıklayın

Güneş Enerjisinden Elektrik Üretme Projemiz Hızla Devam Etmektedir
Firmamızın yürütmüş olduğu güneş enerjisinden fotovoltaik paneller sayesinde elektrik üretme projesi daha önceki bültenimizde yayınlandığı gibi TEDAŞ’ın onayından geçmişti. Projenin adımlarından birisi olan ve Mevzuatın öngördüğü Organize Sanayi Bölgesi Yönetimiyle sistem kullanım ve sisteme bağlantı anlaşmalarının yapılması  konusu bu ay itibariyle tamamlanmış oldu.

Detaylı bilgi için tıklayın 

Acı Kaybımız..

Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sn: Metin AKDAŞ'ın amcası Mustafa AKDAŞ ve şirketimiz İnsan Kaynakları Yöneticisi İpek GÜRPINAR'ın anaannesi Rafiye GÖKÇETİN Hanım vefat etmiştir.

Merhum ve Merhume'ye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Dış Denetlemesi Gerçekleşti
Sanayileşmenin başladığı 20. Yüzyılın ikinci yarısından bu yana artan çevre kirliliğine önlem almak ve çevreye olan zararını en aza indirgemek amacıyla oluşturulan standartlar ve yasal yükümlülükler, Uluslararası Standartlar Organizasyonu tarafından ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminde kapsamında belirtilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayın

Aile'miz Büyüyor..
Fabrikamız, Laminasyon bölümünde vardiya şefi olarak çalışmakta olan Orhan ÇAYKESEN'in oğlu Ömer Seyfettin 06.10.2013 tarihinde dünyaya gözünü açmıştır.

Bebeğimize hoşgeldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

 

DİNAMİK ISI MAKİNA  YALITIM MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Merkez: 1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir 35110 İZMİR/TÜRKİYE 

Tel:+ 90 232 449 12 50  Fax:+90 232 449 01 34

İstanbul Ofis : Atatürk cad. Eflatun sok. No:2 Y.Dudullu 34776 Ümraniye/İSTANBUL.

Tel:+ 90 216 364 63 68 Fax:+90 216 364 63 69

dinamik  
dinamik
dinamik   dinamik