PERFORMANS BEYANLARI

ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ PERFORMANS BEYANLARINI YENİLEDİK

 

 

Dinamik Isı, sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve ürün çeşitliliğini artırmak için çalışmaktadır.

Ürün gamı ile ilgili ulusal ve uluslar arası standartların gerekliliklerini karşılayan, üretiminin her safhasında kalite bilincini ön planda tutan üretim anlayışına sahiptir.

Ürün ve hizmet kalitesinde sürdürülebilirliği sağlamak adına, kalite sisteminin sürekli geliştirilmesi, çalışan yetkinliğinin arttırılması, müşteri beklentilerinin hızla anlaşılması ve karşılanması, planlı ve koordine çalışmanın sağlanması için ISO 9001 yönetim sistemini kendisine kılavuz olarak seçmiştir.

Emniyetli, çevreye dost, enerji tasarrufunu ön plana çıkaran ürün ve üretim tekniklerini, planlı olarak gerçekleştirmek için ISO 14001 ve TS 18001 yönetim sistemlerini benimsemiştir.

Ana kalemlerdeki ürünlerine öncelik vererek, 2013 yılında yürürlüğe alınan Yapı Malzemeleri Yönetmeliği’nde tarif edildiği üzere, ürünlerinin uluslar arası standartlara uygun olduğunu tarafsız laboratuarlarca test ettirmiş ve ilgili bakanlıkça onaylattırmıştır.

2014 yılının ilk ayları itibari ile polietilen levha, polietilen boru, XPS ve kauçuk levha ürünleri ile ilgili çalışmaları tamamlamış ve ürün performans değerlerini müşterilerine deklare etmiştir.

2016 haziran ayı itibari ile Climaphon polietilen köpüğü parke altı yalıtım levhası (parke şiltesi), Dynafoam (polistren levha), Dynaflex Rubber kauçuk köpüğü boru ürünleri ile ilgili çalışmaları da tamamlayarak CE Performans Beyanları’nı hazırlamış ve müşterilerine sunmuştur. Ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olarak yürütülen tüm çalışmalar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından doğrulanmış ve onaylanmıştır.

Dün olduğu gibi yarınlarda da birinci önceliğimiz, bir yandan siz müşterilerimizin beklentilerine uygun kaliteli ürünleri sunarken, diğer taraftan da yalıtım deyince aklınıza gelen ilk firma olma hedefine ulaşmaktır.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİNAMİK ISI MAKİNA  YALITIM MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

        Merkez: 1203/4 Sokak No: 1/A Yenişehir 35110 İZMİR/TÜRKİYE 

           Tel:+ 90 232 449 12 50  Fax:+90 232 449 01 34

            Bülteni almak istemiyorsanız lütfen maile geri bildirim yapınız.